Zaloguj | Nowe konto | Pomoc | Szukanie zaawansowane
Szukaj :
Strona główna
Forum
Pytania i odpowiedzi
Profile

Google
Otylosc.org » » » Pytania i odpowiedzi » Po operacji » problemy po opasce » czy macie wzdęcia??

Autor Wiadomość
aniolek78

Miasto: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-08-21, 19:31   czy macie wzdęcia??

Czy macie wzdęcia pomimo tego, ze nie jadłyście potraw które wywołują wzdęcie?? Ja mam takie dziwne wzdęcia wewnatrz żołądka, czuje jak te gazy sie kumula wewnatrz i nie chca uchodzic...narazie na szczescie nie mam tego czesto, ale dzis az mi sie od tego chce wymiotowac...bardzo czesto mialam i mam wzdecia po czosnku i innych produktach wzdeciowych, ale swego czasu, przed operacja bylo to poniżej pępka, czyli w okolicach brzucha a nie żołądka...teraz miewam nie jedzac potraw wzdeciowych w okolicy zoładka...jenyyy normalnie dzis az mi sie chce wymiotowac przez to :(...

agusia12345

Wysłany: 2007-08-22, 13:53   

tak mam to samo ale naszczescie zawsze mam przy sobie espumisan łykne se tableteczke i przechodzi.... te wzdecia nawet mam od soku jabłkowego teraz staram sie unikac takich potraw ktore powodują te bole
Pozdrawiam Aga

gosia47

Miasto: Warszawa
Wysłany: 2007-08-22, 20:12   

To chyba normalny objaw po chlo,raczej wszyscy to maja .U mnie wzdecia nie tyle sa uciazliwe co gazy o przykrym zapachu.Staram sie ich pozbywac za kazdym razem o ile to mozliwe i wtedy nie ma wzdec,ale jest to uciazliwe.

Gość

Wysłany: 2007-08-23, 18:37   

Mnie pomaga położenie się na brzuchu ( np. oglądam sobie TV na kanapie) i uniesienie nóg (od kolana ) w górę. W ten sposób naciskam na brzuch i gazy uwalniają się, a uczucie wzdęcia i kłucia przechodzi...

REKLAMA

Dołaczył: 02 Wrz 2003
Skad: www.otylosc.org