Zaloguj | Nowe konto | Pomoc | Szukanie zaawansowane
Szukaj :
Strona główna
Forum
Pytania i odpowiedzi
Profile

Google
Otylosc.org » » » Pytania i odpowiedzi » Inne sprawy » serwis www.otylosc.org » Poszukiwany (poszukiwana) pomocnik Administratora

Autor Wiadomość
arzepka

Miasto: Tarnów / Wrocław
Wysłany: 2007-03-03, 11:41   Poszukiwany (poszukiwana) pomocnik Administratora

Witajcie,
ponieważ nasza strona bardzo się rozrasta jest coraz więcej użytkowników, coraz więcej postów, a jej popularność dawno już przerosła moje najśmielsze oczekiwania:

POTRZEBUJĘ POMOCY!

POSZUKUJĘ:
Osoby, która mogłaby mi pomóc w administrowaniu naszą stroną. Ważne jest dla mnie aby taka osoba mogła poświęcić kilka godzin tygodniowo na pracę nad forum, posiadała dobre obycie z forami internetowymi, a także znajomość HTML (ideałem byłaby znajomość PHP i MySQL itd... ale nie śmiem o tym marzyć), przydatna będzie znajomość i doświadczenie w administrowaniu forum internetowym (phpBB lub podobne).

Fajnie byłoby gdyby taka osoba była po operacji ChLO lub znała trochę temat, ale nie jest to wymagane (merytorycznie sobie radzę – i są moderatorzy) kluczowa będzie dla mnie pomoc TECHNICZNA.

OFERUJĘ:
Możliwość wpływania na rozwój serwisu i aktywnego wzięcia udziału w jego tworzeniu, status juniorAdmina na forum. W miarę zacieśniania współpracy i zaangażowania być może więcej. (Oczekuję też na propozycje).

NIE OFERUJĘ:
Finansowego wynagrodzenia za pracę.

Chciałbym aby pomagały mi 2-3 osoby, tworzące razem ze mną zespół, więc jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, a chcesz pomóc zgłoś się, być może ktoś inny zrobi to czego Ty nie będziesz umieć.

Jeśli myślisz że możesz się przydać i masz ochotę na wyzwanie pisz: artur@otylosc.org

Pozdrawiam,

Artur

P.S. Ponieważ mam coraz mniej czasu a pracy jest coraz więcej, jeśli nie znajdę aktywnych pomocników być może ta strona będzie musiała zniknąć. Pomyśl o tym, nic nie zrobi się samo!

Ulcia

Miasto: Warszawa
Wysłany: 2007-03-04, 10:38   

Arturze, wiesz, że na mnie zawsze mogłeś liczyć, jednak w tej kwestii Ci nie pomogę.

Moja praca zawodowa, nauka oraz obowiązki nie pozwolą na oddanie się stronie w takim zakresie o jaki prosisz.

Pozdrawiam Ula

Dagmara

Miasto: Radzionków
Wysłany: 2007-03-04, 10:55   

Hmm...ja natomiast chętnie bym pomogła,tylko nie potrafię nic z tego co wymieniłeś :( a przynajmniej nie wiem,że potrafię :) Jeśli jednak w jakikolwiek sposób byłabym Ci przydatna to służę swą skromna osobą.
Pozdrawiam
Dagmara

arzepka

Wysłany: 2007-03-04, 13:38   

No niestety tym razem potrzebna jest pomoc TECHNICZNA, w sprawach których sam nie umiem :-D Pozdrawiam,

Anetka77

Wysłany: 2007-03-13, 08:32   

Hejka Arturze,

ja moge pomoc, tylko napisz mi czego oczekujesz ze szczegolami od juniora ;).

pozdrowionka, Ata

(php troszke znam - moge poznac wiecej i znam sie na grafice)

arzepka

Wysłany: 2007-03-13, 09:01   

Propozycje (z jakimś swoim doświadczeniem) proszę pisać na maila artur@otylosc.org lub ew. PW :-D

venia

Miasto: Toruń
Wysłany: 2007-03-14, 10:36   

Artur wysłałam ci wiadomość na pw

REKLAMA

Dołaczył: 02 Wrz 2003
Skad: www.otylosc.org