Zaloguj | Nowe konto | Pomoc | Szukanie zaawansowane
Szukaj :
Strona główna
Forum
Pytania i odpowiedzi
Profile

Google
Otylosc.org » » » Pytania i odpowiedzi » Inne sprawy » serwis www.otylosc.org » Poszukiwania MODERATORÓW!

Autor Wiadomość
arzepka

Miasto: Tarnów / Wrocław
Wysłany: 2009-07-31, 13:20   Poszukiwania MODERATORÓW!

Witajcie,
ponieważ nasza strona wciąż bardzo się rozrasta jest coraz więcej użytkowników, coraz więcej postów, a jej popularność dawno już przerosła moje najśmielsze oczekiwania:

POTRZEBUJĘ POMOCY!

POSZUKUJĘ MODERATORÓW
Osób, które mogłyby pomóc w moderowaniu dyskusji na stronie. Były już takie próby, ale niestety większość się jakoś rozeszła po kątach.

Ważne jest dla mnie aby taka osoba mogła poświęcić trochę czasu na wnikliwe czytanie forum, reagowanie na problemy, oraz przenoszenie wątków do odpowiednich kategorii, rozdzielanie dyskusji Off Topic (nie na temat) i ogóle pilnowanie porządku i przestrzegania regulaminu.

Preferowane (nie wymagane) cechy takiej osoby:
- aktywny uczestnik naszego forum od jakiegoś już czasu;
- po operacji ChLO, fajnie by było jeśli powyżej roku (ale nie koniecznie);
- jakie takie obycie z FORAMI internetowymi i ogólnie komputerem (będzie łatwiej).

Wymarzone: doświadczenie w moderowaniu forum.

OFERUJĘ:
Możliwość wpływania na rozwój serwisu i aktywnego wzięcia udziału w jego tworzeniu. W miarę zacieśniania współpracy i zaangażowania być może więcej. (Oczekuję też na propozycje).

NIE OFERUJĘ:
Finansowego wynagrodzenia za pracę.

Chciałbym aby pomagało mi parę osób, tworzących razem ze mną zespół, więc jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, a chcesz pomóc zgłoś się, być może ktoś inny zrobi to czego Ty nie będziesz umieć.

Jeśli myślisz że możesz się przydać i masz ochotę na wyzwanie pisz do mnie PW.

Pozdrawiam,

Artur

P.S. Weź pod uwagę, że nic nie zrobi się samo, a ja mam coraz mniej czasu a pracy jest coraz więcej!

REKLAMA

Dołaczył: 02 Wrz 2003
Skad: www.otylosc.org