Otylosc.org
Serwis dla chorych na otyłość

kwalifikacja do operacji - wyniki gastroskopii- mięśniak/tłuszczak w ściankach żołądka

magdas - 2009-06-12, 16:35
Temat postu: wyniki gastroskopii- mięśniak/tłuszczak w ściankach żołądka
Witajcie kochani, mam ogromną prośbę- czy ktoś może mi powiedzieć czy miał coś podobnego jak ja(póki co nienazwanego na 100%)- mięśniak lub tłuszczak- czyli guzowata postać na żołądku? Strasznie się martwię co to jest i czy będę mogła w związku z tym poddać się planowanemu sleeve? Rozmawiałam z lekarzem i muszę czekać na kolejne wyniki- tym razem tomografię brzucha.
yasmin - 2009-06-14, 10:49

Oczywiście nie jestem specjalistą i nie mnie stwierdzać czy taka diagnoza wyklucza chlo czy też nie, ale przecież takie guzowate twory leczy się chirurgicznie. Sleeve nie jest przecież niczym innym jak usunięciem większej części żołądka, więc może udać się załatwić oba problemy za jednym zamachem. Ważna jet pewnie ze względu na rodzaj operacji lokalizacja tego guza. Wszystkiego dowiesz się od lekarza jak już będziesz miała komplet badań Na pewno w tym wszystkim jest jeden plus, pewnie gdyby nie przygotowania do sleeva pewnie nie wiedziałabyś jeszcze o tym guzie i nie wiadomo na co by wyrósł. Powodzenia
magdas - 2009-06-14, 22:45

dzięki za słowa otuchy, mam nadzieję,że sytuacja szybko się wyklaruje, bo nie ma nic gorszego jak niewiedza! pozdrawiam!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group